SKUTECZNE ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU - NOWOCZESNE FORMY KOMUNIKACJI

Ważnym czynnikiem sukcesu współczesnych firm jest umiejętność optymalizacji kosztów. W ramach programów oszczędnościowych przedsiębiorstwa ograniczają podróże zagraniczne i wyjazdy służbowe pracowników, redukują ilość szkoleń, limitują rozmowy z użyciem telefonów komórkowych. Pragnieniem zarządów jest znalezienie tańszych (ale równie skutecznych) rozwiązań z zakresu komunikacji i szybkiej wymiany danych biznesowych. Dla tych z Państwa, którzy szukają oszczędności z pomocą przychodzą świadczone przez nas usługi transmisji online. Dzięki którym szkolenia, spotkania, konferencje i inne narzędzia komunikacji biznesowej są tańsze, szybsze i prostsze. 

transmisje online


TRANSMISJE NA ŻYWO Z WYDARZEŃ I IMPREZ

Organizatorzy imprez masowych zgodnie twierdzą, że transmisje online są skutecznym i w obecnych czasach szalenie istotnym narzędziem komunikacji z publicznością. Przede wszystkim podnoszą rangę i wzmacniają prestiż organizatora imprezy. Transmisje z imprez masowych udostępniane w czasie rzeczywistym wpływają także na wzrost popularności wydarzenia.  

Celem transmisji online z koncertów i innych wydarzeń masowych jest zwiększenie grona odbiorców. Są one jednocześnie znakomitą okazją do działań promocyjnych na rzecz organizatora i sponsorów. Pozwala na zwiększenie liczby uczestników imprezy w przyszłości.

Dla kogo: dla organizatorów imprez i sponsorów.


  • Idea: Dotarcie z relacją na żywo z imprezy do jak największej liczy odbiorców, co może w znaczny sposób przełożyć się na frekwencję na podobnych wydarzeniach w przyszłości.
  • Bezpieczeństwo: Wszystkie dane przechowywane są na naszych serwerach. Gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo materiału źródłowego. Dostęp ma wyłącznie grupa docelowa.
  • Zasady działania: relacja z koncertu, ważnego wydarzenia, imprezy masowej jest zamieszczana w Internecie.

realizacja wizji


KONFERENCJE ONLINE

Dla kogo: dla wszystkich Klientów.


  • Idea: Przeprowadzanie konferencji prasowej, publikacji, wygłoszenie przemówienia z dowolnego miejsca do wskazanego grona odbiorców. Minimalizacja kosztów, szybkość i efektywność przepływu danych.
  • Bezpieczeństwo: Wszystkie dane przechowywane są na naszych serwerach. Gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo materiału źródłowego. Dostęp do niego ma wyłącznie grupa docelowa.
  • Zasady działania: Uczestnicy konferencji widzą prelegenta na ekranach w wybranych pomieszczeniach. Istnieje możliwość zadawania pytań przez uczestników konferencji i uzyskanie na nie odpowiedzi.

nagrywanie konferencji


SZKOLENIA ONLINE

Dla kogo: dla przedsiębiorstw, firm wielo-oddziałowych, instytucji rządowych, szkół, jednostek edukacyjnych, placówek językowych.


  • Idea: Zastosowanie Internetu do transmisji audio i wideo zmienia sposób przeprowadzenia szkolenia, ale i znacznie go przyspiesza. Minimalizacja kosztów, szybkość i efektywność przepływu materiałów źródłowych do nieograniczonej ilości odbiorców to najważniejsza ich zaleta. Szkolenia mogą być łatwo i sprawnie przeprowadzone jednocześnie w wielu miejscach. Odległość geograficzna przestaje kogokolwiek ograniczać.
  • Korzyści: Redukcja kosztów podróży, wynajmu sali do obsługi szkolenia, nieograniczony zasięg oraz liczba uczestników , łatwość przekazu, rejestracja szkolenia na zewnętrznych nośnikach, dowolność wyboru terminu szkolenia, możliwość czynnego udziału w szkoleniu i obustronna komunikacja.
  • Bezpieczeństwo: Wszystkie dane przechowywane są na naszych serwerach. Gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo materiału źródłowego. Dostęp do niego mają wyłącznie uczestnicy szkolenia oraz prelegent i Zleceniodawca.
  • Zasady działania: Uczestnicy szkolenia zgromadzeni są w swoich pomieszczeniach. Prelegenta widzą na monitorach lub rzutnikach w specjalnie przygotowanych do tego salach, w którym wyświetlana jest prezentacja w formacie PPT., PDF., lub innych popularnych formatach. Uczestnicy szkolenia mają możliwość zabierania głosu.

Na życzenie Klienta zapewniamy profesjonalną ekipę realizacyjno-montażową.

produckja video

Kim Jesteśmy :

e-transmisje jest częścią grupy it-projekt specjalizującą się w transmisji danych. Naszą pasją jest nieustanne testowanie nowych technologii i przekształcanie ich w gotowe rozwiązania. W raz z przesyłem informacji zajmujemy się kompleksowym zabezpieczaniem oraz monitorowaniem.

Kontakt do nas