E-transmisje to firma specjalizująca się w obsłudze klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Nasze doświadczenie, zaplecze techniczne, wyposażenie a przede wszystkim know-how pozwalają nam profesjonalnie obsługiwać naszych Klientów i dostarczać rozwiązań na miarę nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Szybko reagujemy na zmieniające się potrzeby rynku, dlatego nasza oferta stale się rozszerza. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzielimy się naszym doświadczeniem i poszukujemy optymalnych metod oraz środków realizacji powierzonych nam zadań.

Nie znamy wyrażenia "standardowa usługa", nie mamy stałych cenników. Każda oferta jest wynikiem kompromisu pomiędzy potrzebami, wielkością pakietu a finansowymi możliwościami Kontrahenta.

Realizujemy transmisje online takich przedsięwzięć jak:
szkolenia, kursy, wykłady
spotkania biznesowe
konferencje, kongresy i sympozja
eventy biznesowe
wydarzenia sportowe
imprezy kulturalne, koncerty

Projektujemy, organizujemy i wdrażamy e-promocje usług i produktów rozwiązania z zakresu komunikacji w przedsiębiorstwach

Zajmujemy się ponadto profesjonalną obsługą eventów, wydarzeń sportowych imprez kulturalnych i koncertów.

Kim Jesteśmy :

e-transmisje jest częścią grupy it-projekt specjalizującą się w transmisji danych. Naszą pasją jest nieustanne testowanie nowych technologii i przekształcanie ich w gotowe rozwiązania. W raz z przesyłem informacji zajmujemy się kompleksowym zabezpieczaniem oraz monitorowaniem.

Kontakt do nas